Viessmann Technologies Hungary Kft. logo

Kivitelezési design manager / Műszaki rajzoló

  • Cég neve

    Viessmann Technologies Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Elképzelted már valaha, hogyan is működik valójában egy tisztatér? Ha te egy kíváncsi műszaki rajzoló vagy és szívesen elmerülnél a Cleanroom technology világában, akkor csatlakozz csapatunkhoz, mint Kivitelezési design manager / Műszaki rajzoló. Cégünk a Viessmann Technologies Hungary Kft. budapesti telephelyére keresünk kollégát; légy tagja a tisztatér technológia magasan képzett szakértőiből álló csapatunknak.

Főbb feladatok
  • 3D-Model felépítése
  • A látványtervezéshez kapcsolódó kisebb belsőépítészeti tervek, illusztrációk készítése az ügyfél elképzelése és a projekt manager instrukciói alapján
  • Belsőépítészeti és tisztatéri alaprajzok, nézeti tervek és metszeti rajzok elkészítése, esetleges kisebb kapcsolódó látványtervezési feladatok elkészítése célszoftwarerel.
  • Helyszíni felmérés és közreműködés a tervezési folyamatban.
  • Szerkezetek technikai részleteinek megrajzolása
  • Az elkészült tervek alapján beszerzési és gyártási listák összeállítása.
  • Projekt folyamatok és szállítási határidők figyelemmel kísérése, tervezési, kivitelezési folyamatok ellenőrzése
  • Kivitelezés időszakos helyszíni ellenőrzése a saját tervek alapján, a projekt managerrel.
  • Műszaki dokumentáció elkészítése, szoros együttműködéssel a Projekt Managerrel.

Elvárások

  • Középfokú vagy felsőfokú építész- műszaki végzettség
  • 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés elengedhetetlen, ugyanakkor csapatban is tud dolgozni
  • CAD programok ismerete, Microsoft Office
  • Angol nyelv társalgás (stabil, aktív középfok) szintű ismerete
  • Precizitás, gyors és proaktív munkavégzés, elemzőkészség
  • Gyors tanulási készség

Előnyt jelent

  • Épületgépészeti végzettség, vagy tapasztalat
  • AutoCAD, Solid Edge, Revit, és egyéb tervező programok ismerete
  • Tisztatér tervezése és technológia ismerete
  • Német nyelvtudás
  • Affinitás manageri tevékenységre, tapasztalat építészeti projekt management területen

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, jogtisztán bejelentett munkaviszony és bér
  • 8 órás foglalkoztatás, rugalmas munkaidő beosztás (40 óra/hét)
  • Nemzetközi projektek, megbízások, külföldi utazások
  • Hybrid munkavégzés (heti 1-2 nap iroda) VS Home Office
  • Német precizitás és stabilitás az anyacég által

Céginformáció

Az anyavállalat a Viessmann Technologies GmBH a Viessmann csoport része, és a tisztatér technológia minden alkalmazási területének iparág specifikus szakértő partnere. A vállalat folyamatosan növekszik, 2003 óra több mint 1200 projektet valósított meg, több mint 30 országban.
A magyar KFT szoros együttműködésben a GmBH-val, folyamatosan együtt dolgozik nemzetközi projekteken, megbízásokon. Célunk, egy ütőképes, stabil, professzionális magyar csapat felépítése.

A "jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük küldje el magyar és angol önéletrajzát, illetve rövid motivációs levelét, amelyben releváns szakmai tapasztalatáról ír. Köszönjük.